Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eliza Dushku nuk ka Victoria's Secret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Eliza Dushku nuk ka Victoria's Secret   7/1/2008, 16:56

Gjate premieres se nje shfaqeje teatrale ne Broadway (NY),aktorja me origjine shqiptare eshte fotografuar me zogun perjashta.Nese ofendoheni kollaj,ju lutem mos vazhdoni te lexoni me tej…ani te dy e dime,ju mezi po prisni.16+ ok!Hajt se dhe 15vjec nuk ka problem lol. Ok! Ok!Nuk eshte mire etj etj,por se mos e beme ne kete foto! Ka mese nje muaj qe qarkullon ne internet e ne kemi harruar ta postojme.Pse ne ja kemi fajin qe del kjo pa “Victoria’s Secret”? Pastaj,ani… mire qe doli pa Viktorine,por dhe vesh fustan me viza tyli,jo me shqipe,kjo ka dash me e ekspozu vete,ndaj…tattatattaa (amon mos u prihni se nuk o pallua,zog i rrjep eshte) ja ku e keni:


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Eliza Dushku nuk ka Victoria's Secret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: