Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Uma, lamtumirė “bionde”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Uma, lamtumirė “bionde”   7/1/2008, 16:52

Ka provuar pa u dorėzuar asnjėherė. Shpesh me role jo tė forta, herė-herė
mjaft suksesshėm. Uma Thurman ka qenė njė person “e droguar” nga
cigaret, tashmė ajo ėshtė shprehur se “sėmundja ime e vjetėr ėshtė larguar”.
Pėr aktoren, ikonė e “Quentin Tarantino” do tė jetė njė 2008-tė pa ‘bionde’.
Mirupafshim cigare. Uma ka hequr dorė. Mė parė e kishte tė pamundur tė interpretonte qoftė edhe njė skenė pa ndihmėn e nikotinės. Tashmė ėshtė ndryshe. Dashuria pėr tė fejuarin e saj Arpad Busson dhe pėr dy fėmijėt Maya, 9 vjeē, e Roan, 5, qė i ka me ish-bashkėshortin Ethan Hawke, e ka bėrė njė grua tė fortė, aq sa tė heqė dorė nga paketa e cigareve. Asnjė varėsi, vetėm pendesė pėr tė kaluarėn.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Uma, lamtumirė “bionde”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: