Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 “Garė” pėr tė vėnė nė dukje tė pasmet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: “Garė” pėr tė vėnė nė dukje tė pasmet   7/1/2008, 16:50

Mikesha “pėr tė pasmet”: Jennifer Aniston dhe Courtney Cox po kalojnė pushimet sė bashku, duke bėrė banjo nė det e duke u ngrohur nėn rrezet e diellit. Mes Jen dhe Courtney, miqėsia e tė cilave lindi nė xhirimet e serialit “Friends”, ka njė raport vėrtet tė veēantė, aq sa atė veprim qė bėn njėra e ndjek edhe tjetra. Aq sa nėn rrezet kaliforniane, dy aktoret duken se janė nė garė kush i nxjerr tė pasmet mė shumė. Nė fund tė garės fituese ka qenė Cox. Fotot e kapura nga paparacėt e dėshmojnė mė sė miri kėtė gjė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
“Garė” pėr tė vėnė nė dukje tė pasmet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: