Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Puthje lezbike pėr Paris Hilton

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Puthje lezbike pėr Paris Hilton   7/1/2008, 16:49

Njė natė ēmendurie pėr Paris Hilton. Ishpasanikja, pasi ka pritur Vitin e Ri pa para, ka vendosur tė shfaqet sa mė e lumtur. Nė njė festė nė Las Vegas, Hilton, pasi ka bėrė show duke nxjerrė sa mė nė pah e duke pėrkėdhelur kėmbėt e saj, ėshtė hedhur nė krahėt e njė tė panjohure duke e puthur nė buzė atė. Siē e servir lajmin me foto siti Ego, biondja Paris ka bėrė show-n e radhės. Nga ekzebicioni e deri tek spektakli lezbo. Siē duket, kjo ėshtė mėnyra e tė larguarit mendjen nga “humbja” e pasurisė sė saj, tė cilėn gjyshi i saj miliarder e dha pėr bamirėsi. E tė mos mjaftonin puthjet me njė femėr, Hilton ka hipur mbi tavolina duke kėrcyer e duke hedhur nė ajėr dollarė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Puthje lezbike pėr Paris Hilton
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: