Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Victoria me listė tė personave non grata nė koncertet e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Victoria me listė tė personave non grata nė koncertet e saj   7/1/2008, 16:42

Victoria Beckham ka krijuar njė „libėr tė zi“, sipas tė cilit disa nga miqtė nuk kanė tė drejtė tė jenė pjesė e koncerteve tė saj.

Jorda dhe burri i saj Peter Andre, mandej kėngėtarja Lily Allen dhe Sophie Ellies Bextor janė emrat e disa prej njerėzve, tė cilėt Victoria nuk kishte dashur t`i shihte nė koncertet e grupit tė saj. „Spice Girls“ pėrherė janė ndodhur nė thumb tė kritikave, ndėrkaq mė sė shumti ėshtė goditur Victoria, kanė bėrė tė ditur mediat angleze. Njė qasje e tillė mediale ekziston ende, ndėrkohė qė Victoria ėshtė shpallur “ikona e modės“.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Victoria me listė tė personave non grata nė koncertet e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: