Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cate Blanchett nuk frikėsohet nga pleqėria

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Cate Blanchett nuk frikėsohet nga pleqėria   7/1/2008, 16:42

Aktorja e famshme, Cate Blanchett, nuk frikėsohet nga plakja, madje kėtė proces e pranon si diēka krejt normale. Ajo ka thėnė se nuk i druan presionit tė Hollywoodit, pėr tė qenė ēdoherė nė top-formė.
Aktorja 38-vjeēare, nėn e dy fėmijė, e cila ėshtė shtatzėnė pėr tė tretėn herė, ka thėnė: “Ekziston njė terror i madh ndaj pleqėrisė. Por shenjat nė trupin tuaj, veēanėrisht kur keni fėmijė, dhe vijat nė fytyrė, derisa bėheni mė tė moshuar, janė vargje tė kėngės sė rinisė tuaj. Ēarjet nė gotė i japin hijeshi asaj”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Cate Blanchett nuk frikėsohet nga pleqėria
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: