Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rikthehet Adelina - “Kam lindur per here te dyte”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rikthehet Adelina - “Kam lindur per here te dyte”   7/1/2008, 16:41

Pas rreth nje viti kengetarja e mirenjohur shqiptare nga Kosova Adelina Ismaili i eshte rikthyer skenes. Te merkuren ne mbremje Adelina ka marre pjese ne nje koncert se bashku me kengetarin po ashtu te mirenjohur Sabri Fejzullahu ne diskoteken “Dea”. Sic behet e ditur vete Adelina ka deklaruar para publikut se pas gjithe atyre gjerave qe ndodhen ne jeten e saj ajo ndjehet si e lindur per here te dyte.

Sabri Fejzullahu e ftoi ne skene kengetaren e njohur me fjalet “Ftoj ne skene sinonimin e muzikes shqipe, e cila qe ne moshen 7 vjecare e filloi karrieren e saj, Adelina Ismailin”
Vete kengetarja ka deklaruar se i kthehet pas nje viti e gjysem kenges dhe se nuk ka asgje qe mund ta ndaloje te kendoje.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Rikthehet Adelina - “Kam lindur per here te dyte”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: