Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Martesa e pare e VIP e 2008

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Martesa e pare e VIP e 2008   6/1/2008, 16:44

Martese ekzotike per komikun amerikan Eddie Murphy. Sipas asaj cka raporton revista People, aktori eshte martuar me producenten Tracey Edmonds ne nje ishull privat ..Nje ceremoni intime e zhvilluar ne perendim te diellit perpara vetem 25 te ftuareve , ne nje gji te Bora Bora , nje ishull ne Paqesor rreth 230 km ne veri perendim te Tahitit. Me kete cermoni Murphy, 46 vjec, provon keshtu te hedhe pas krahve nje periudhe sentimentale vertet jo te kendshme...
Ne vitin 2006 u divorcua nga bashkeshortja Nicole, me te cilen kishte qene i martuar per 13 vjet e me te cilen lindi 5 femije... Paskesaj vitin e kaluar u perball me betejen me Melani Braun (Mel B. Spice Girls), e cila sollli ne jete nje vajze duke pretenduar se i ati ishte pikerisht Murphy. Por aktori, fillimisht refuzoi te njihte vajzen dhe mohoi atesine.. U deshen 4 muaj beteja ligjore e teste adn-sh, qe me ne fund te njihte si te tijen vogelushen e sapolindur.
Nderkohe, Tracey Edmonds, zonja e re Merfi, u nda vitin e kaluar nga ish bashkeshorti , kantautori Keneth Edmonds, me te cilin ka dy femije..Lajmi i marteses me aktorin e filmave komedi u konfirmua nga revista People, nga perfaqesues te ciftit.
*Ne foto nje skene nga filmi Norbit, kur te dy personazhet qe duken luhen nga Murphy... Kjo e fotos eshte nje martese e deshperuar, shpresojme te mos jete e njejta gje edhe per Martesen e tij te fundit reale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Martesa e pare e VIP e 2008
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: