Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Wmra te cuditshem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Wmra te cuditshem   6/1/2008, 16:43

Duket se Ilari Blasi nuk di te frenoje veten..Gruaja e futbollistit Francesco Totti, e cila gjate veres ishte ne ne qender te vemendjes mediatike per emrin e cuditshem qe zgjodhi per vajzen e saj, Chanel (njesoj si parfumi i famshem), hakmerret per kritikat e marra gjate nje interviste ne te perjavshmen italiane "Sorrisi e Canzoni" ..Dhe kete gje e ben, duke hedhur ironikisht batuta per te tjere personazhe qe mbajne emra kurioze...
- "Na perfolen kaq shume, per faktin se e quajtem vajzen tone Chanel. Me pas Alessandro Del Piero e quajti djalin Tobias, John Elkann zgjodhi per djalin emrin oqean, por askush nuk komentoi keto emra"
Partnerja e Tottit, permendi keshtu nje rradhe emrash te cuditshem , te zgjedhur nga personazhe te botes se spektaklit e sidomos brenda botes se sportit.. Rasti i fundit eshte ai i Giggi Buffon dhe Alena Seredova, te cilet prej pak kohesh jane bere prinder te vogelushit Luis Thomas....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Wmra te cuditshem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: