Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fillimi i mbare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Fillimi i mbare   6/1/2008, 16:37

E pavaresisht se per te ka qene nje prej viteve me te
sikletshem ne planin personal, pas problemeve me atesine
e femijes se Spice Girls -- Mel B, dhe lidhjes se bujshme
me te, gjerat po ndryshojne per Eddie Murphy.

Aktori komik , do tė martohet me tė fejuarėn e tij Tracey
Edmonds gjatė kėtij vikendi nė South Pacific, ka pohuar nje
burim after aktorit. Burimi ka thėnė se ēifti dhe anėtarėt e
familjes kanė arritur nė Tahiti gjatė sė premtes pėr njė
martesė tė mbyllur pėr publikun.
Edmonds kishte zbuluar gjatė muajit tetor se ajo dhe
Murphy planifikojnė tė martohen para fundit tė vitit 2007.

Ajo kishte thėnė se parashikon "njė ceremoni shumė
intime": "Martesa ime e radhės do tė jetė shumė mė e
vogėl se e para".

Murphy i propozoi martesė Tracey Edmonds gjatė muajit
korrik tė kėtij viti, kur te dy po shikonin televizor (c"ide
origjinale)

Ajo ka thėnė se ai ka lėvizur rastėsisht dhe pastaj e ka
befasuar duke i rėnė nė gjunjė dhe duke i kėrkuar dorėn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Fillimi i mbare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: