Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 PUSHIME PRESIDENCIALE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: PUSHIME PRESIDENCIALE   6/1/2008, 16:34

Krishtlindjet ne Egjipt me te dashuren..Ngjan gati si nje film i disa viteve me pare me Christian de Sica e Massimo Boldi, por ne fakt behet fjale per aventuren e re te presidentit francez Nikolas Sarkozi e te dashures se tij Carla Bruni ..Cifti do te kaloje disa dite buze lumit te nilit..
Burimet nga ky vend jane limituar duke folur per prezencen e kreut te pallatit Elize, se bashku me nje shoqeruese por nuk ka asnje dyshim se behet fjale per modelen Carla Bruni..Me sarkozi dhe Karlen do te jene edhe djali i presidentit dhe e dashura e tij..
Vendi ku do te qendrojne quhet Old Winter Palace, nje ndertese e stilit Viktorian e shekullit te 19, me nje kopesht te madh ekzotik...per presidentin eshte rezervuar nje suite me pamje nga Nili. Masat e sigurise do te forcohen ne maksimum , eshte shprehur nje prej agjenteve vendas..Pas qendrimit ne kete vend e gjithe familja do te spostohet ne Sharm el Sheik , ku duhet te qendroje deri ne 30 dhjetor , kur edhe do te filloje nje vizite zyrtare prej 2 ditesh ne Egjipt..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
PUSHIME PRESIDENCIALE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: