Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sfilata e maceve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Sfilata e maceve   6/1/2008, 16:33

Per nje here ne vit, macet kane shansin te shpalosin aftesite , apo qimet e tyre te bukura, ne nje pasarele qe i dedikohet teresisht atyre.. Behet fjale per konkursin e perviteshem , te zhvilluar ne Izrael....Mace te te gjitha formave e permasave parakaluan ne skene duke garuar per cmime e kategori te ndryshme.. Nepermjet ballafaqimeve ne kategori te ndryshme perzgjidhet mbretin dhe mbretereshen e e kafsheve shtepiake. Nje nder racat me te vecanta qe u shfaq ne pasarele, ishte ajo e llojit Ragdoll, e lindur ne vitin 1999...Nje prej organizatoreve u shpreh se ajo ishte padyshim nje nder macet me te rralla. Evenimenti i ketij viti solli mace e macoke nga e gjithe bota, nga Italia, Norvegjia, Rusia, Polonia etj..Edhe perfaqesuesit e jurise vijne gjithashtu nga vende te ndryshme..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Sfilata e maceve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: