Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spice Girls performojne ne Gjermani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Spice Girls performojne ne Gjermani   6/1/2008, 16:32

Grupi i vajzave britanike Spice Girls kete here zbresin ne Gjermani per te perforuamr live si pjese e turenut te tyre boteror.
Vajzat kenduan kenge si "Spice Up Your Life" "Stop Right Now," dhe hite te tjera duke mbajtur te mberthyer qindra fansa te tyre.
"Posh Spice" Victoria Beckham, "Ginger Spice"
Gerry Halliwell, "Scary Spice" Melanie Brown, "Baby Spice" Emma Bunton dhe "Sporty Spice" Melanie Chisholm performuan per rreth 2 ore.
-"Koncerti ishte fantastik.Nuk di cte them.Jam e mrekulluar-shprehet nja nga fanset e Spice.
Spice Girls jane ndare ne vititn 2001 pasi Gerry Halliwell u largua prej tyre ne 1998.
Per momentin vajzat ndodhen ne tureun e tyre boteror i cili po shkon sukseshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Spice Girls performojne ne Gjermani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: