Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Carla pohon lidhjen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Carla pohon lidhjen   6/1/2008, 16:30

Lidhja me e perfolur e ketyre diteve te fundit eshte padyshim ajo e presidentiti te frances Nikolas Sarkozi dhe modeles italiane Carla Bruni.Gjate vizites se tij ne Vatikan,presidenti i frances nuk ka qene i shoqeruar nga modelja dhe kjo eshte kerkuar nga vatikani pasi lidhja e tyre nuk eshte zyrtarizuar.
Tashme lidhja e presidentit me modelen eshte bere publike dhe kjo sipas deklarates te fundit te vete Karles.
-"Jemi shume te dashuruar.Eshte gjithcka e vertete.Nuk fshihemi por edhe nuk kemi deshire te ekspozohemi"-ka thene Karla.
Kjo eshte prova perfundimtare qe kjo dashuri eshte e vertete dhe dashuria italo-franceze tashme eshte publike.Cifti i ri eshte fotografuar nga paparazet ne Disneyland ne Paris.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Carla pohon lidhjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: