Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Reese Witherspoon femra mė magjepsėse nė mesin e yjeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Reese Witherspoon femra mė magjepsėse nė mesin e yjeve   6/1/2008, 16:17

Edhe pse filmi i saj "Rendition" nuk ka kaluar si ėshtė pritur nė kinematė botėrore, fituesja e ēmimit Oscar, Reese Witherspoon, nuk ka probleme me popullaritet. Ajo ėshtė mė e adhuruara nė tri fusha, e plus kėsaj e dashuron edhe Jake Gyllenhaal.
Sipas njė hulumtimi tė publikuar tė premten, Reese Witherspoon ėshtė mė e adhuruara nė mesin e dhjetė grave, tė cilat gjatė vitit tė kaluar mė sė shpeshti janė paraqitur nė ballinat e revistave.
Hulumtimi i kompanisė E-Poll Market Research me mostėr prej 1.100 personash, ka dėshmuar se, Witherspoon ėshtė mė tėrheqėsja, mė interesantja dhe mė glamurozja nė mesin e personave tė shquar.
Witherspoon gjendet nė krye tė listės me rejting tė tėrheqjes personale prej 74 pėr qind, ka njoftuar kompania.
Nė vendin e dytė ėshtė mbisunduesja e ballinave, Jennifer Aniston, me 70 pėr qind, e treta ėshtė Angelina Jolie, me 53 pėr qind, derisa pėrcillet nga Jennifer Lopez, me 52 pėr qind, Katie Holmes, me 32 pėr qind dhe nė vendin e gjashtė, Victoria Posh Beckham, me rejting tė tėrheqjes prej 28 pėr qind.
Nė fund tė listės janė gratė e famshme dhe problematike Nicole Richie, Lindsay Lohan dhe Britney Spears, si dhe e fundit Paris Hilton.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Reese Witherspoon femra mė magjepsėse nė mesin e yjeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: