Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Moss shton pasurinė edhe pėr 4.4 milionė dollarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Moss shton pasurinė edhe pėr 4.4 milionė dollarė   6/1/2008, 16:16

Pasuria e supermodeles Kate Moss ėshtė shtuar edhe pėr 4.4 milionė dollarė gjatė vitit tė kaluar, pavarėsisht imazhit jo aq tė mirė tė saj nė media, si pasojė e lidhjes me rokerin konsumues tė drogės, Pete Doherty.
“Skate Enterprises”, firma e modeles 33-vjeēare, e cila e kishte filluar karrierėn e modelimit qė nė vitin 1988, kur ishte vetėm 14-vjeēe, ka shtuar vlerėn nga 8.8 milionė nė 13 milionė dollarė.
Xhirollogaria aktuale e Kate raportohet tė ketė afro 10.2 milionė dollarė, njė shumė mė e madhe se sa ajo prej 4 milionė dollarėsh qė i kishte raportuar para se modelja tė etiketohej si pėrdoruese e kokainės.
Kate sė fundi ka nėnshkruar edhe njė numėr tė madh kontratash financiarisht fitimprurėse me emrat e mėdhenj si Versace, Bulgari dhe Rimmel. Por, shifrat nuk tregojnė pasurinė e pėrgjithshme tė Kate, qė besohet tė tejkalojė 90 milionė dollarė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Moss shton pasurinė edhe pėr 4.4 milionė dollarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: