Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Clooney ndihmon tė dashurėn tė nis karrierė filmike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Clooney ndihmon tė dashurėn tė nis karrierė filmike   6/1/2008, 16:15

Aktori George Clooney insiston se e dashura e tij, Sarah Larson, i ka tė gjitha atributet e nevojshme pėr tė qenė yll i filmave. Ai i ka kėrkuar mikut tė tij, regjisorit Steven Soderbergh, qė ta angazhojė atė nė filmin e ardhshėm.
Clooney, i cili ėshtė nė lidhje me Larson qė nga vera e kaluar, ėshtė mė se i sigurt se ajo ėshtė e bukur dhe mjaft e talentuar qė tė arrijė sukses si aktore, prandaj ka kėrkuar nga Soderbergh, regjisor i filmit “Ocean’s Eleven”, qė t’i japė njė rol nė filmin e ri,“Garland Bunting Project”.
“George mendon se Sarah mund tė jetė njė i yll i madh. Kjo ėshtė arsyeja se pse ai e ndihmon atė tė krijoj karrierė”, ka thėnė njė burim i afėrt me aktorin.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Clooney ndihmon tė dashurėn tė nis karrierė filmike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: