Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Edona Llalloshi mė e suksesshmja e vitit 2007

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Edona Llalloshi mė e suksesshmja e vitit 2007   6/1/2008, 16:14

Kėngėtarja e njohur kosovare, Edona Llalloshi, sipas votave tuaja tė shumta qė kanė arritur nė adresė tė emisionit tonė ėshtė shpallur si kėngėtarja mė e suksesshme e vitit 2007.
Nga 1902 vota, 366 prej tyre ishin pėr kėngėtaren Llalloshi. Nė intervistėn dhėnė emisionit tonė, Llalloshi ėshtė shprehur tė jetė shumė e kėnaqur me kėtė fitore, duke e konsideruar si njė sukses tė madh pėr vitin 2007 nė karrierėn e saj muzikore. Duke i falėnderuar fansat e saj, Edona ėshtė shprehur: “I falėnderoj tė gjithė ata qė kanė votuar pėr mua meqė vota e tyre ėshtė mė e rėndėsishme se ēdo gjė tjetėr pėr mua” - ka thėnė kėngėtarja duke shtuar se kjo fitore ėshtė njė pėrgjegjėsi e madhe pėr tė. Gjatė vitit 2007 Edona Llalloshi ka realizuar albumin “Himni i Dashurisė”, nga i cili mund tė veēohet kėnga “Ditė pėr ditė”. Madje nė njė material tė pėrgatitur nga emisioni ynė qė kishte tė bėnte me albumet mė tė shitur gjatė sezonit veror, albumi i saj qe nė mesin e mė shiturve.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Edona Llalloshi mė e suksesshmja e vitit 2007
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: