Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Keira, ikona e bukurisė pėr 2007-ėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Keira, ikona e bukurisė pėr 2007-ėn   6/1/2008, 16:12

Me mbylljen e vitit 2007 sipas njė sondazhi tė kryer me 2.500 persona, Keira Knightley ėhstė kurorėzuar si ikona e vitit qė sapo u mbyll.
Protagonistja e “Pirati i Karaibeve” ka mundur yje tė televizioni anglez si Kelly Brooke, super modelen Kate Moss, qė ka kapur vendin e tretė dhe Victoria Beckham, qė ka arritur deri nė vendin e katėrt. Nė vendin e tetė vjen kėngėtarja Lily Allen, qė sapo ka deklaruar se pret njė fėmijė. Veēse kreu i ka takuar aktores Keira Knightley.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Keira, ikona e bukurisė pėr 2007-ėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: