Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Viti i ēmendur pėr Pamela Anderson

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Viti i ēmendur pėr Pamela Anderson   6/1/2008, 16:11

Njė martesė e shkurtėr me Kid Rock, qė zgjati vetėm katėr muaj, pastaj sėrish nė
altar me Rick Salomon tetorin e shkuar dhe njė pastaj njė divorc nė dhjetor, qė u
tėrhoq menjėherė. 2007-a e Pamela Anderson ka qenė njė vit i jetuar mes ēmendurish dhe pendimesh. Ish ylli seksi i Baywatch e pranon vetė kėtė. “Nė 2007-ėn kam gjithēka qė mė ka ardhur ndėr mend. Ka qenė njė vit interesant. Ēmenduri?
Ndoshta. Nė 2008-ėn dua tė jem e pėrqendruar. Kam projekte tė mėdha pėr ambientin dhe pėr kafshėt. Nuk duhet tė humbas pėr asnjė ēast objektivat. Dua tė
jem krenare pėr ēdo ditė qė do jetoj”, shkruan Pamela nė blogun e saj.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Viti i ēmendur pėr Pamela Anderson
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: