Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tė gjitha divorcet e personazheve VIP gjatė vitit 2007

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tė gjitha divorcet e personazheve VIP gjatė vitit 2007   6/1/2008, 16:09

Ndarja e Rudina Magjistarit nga Edi Rama
Njė prej ēifteve mė interesantė tė kryeqytetit ėshtė ndarė gjatė vitit 2007. Nė fakt flitej se kriza nė marrėdhėniet mes kryebashkiakut tė Tiranės dhe Rudina Magjistarit kishte nisur kohė mė parė. Gjithsesi lajmi ėshtė bėrė publik nė fillim tė vitit tė shkuar, kur duket se ky fakt ka marrė nota zyrtare. Megjithatė edhe pėrpara kėtij momenti,ēifti kishte kohė qė nuk shfaqej sė bashku nė aktivitete publike. Qė nga ajo kohė, as nė krah tė Edit dhe as nė krah tė Rudinės nuk ėshtė shfaqur njė partner i ri.

Rozana Radi dhe dashuria qė mori fund
Edhe pse identitetin e tė dashurit tė saj nuk preferoi asnjėherė qė ta bėnte publik, Rozana Radi kishte treguar se nė jetėn e saj kishte njė mashkull. Tė paktėn deri nė vitin 2007, kur u publikua edhe lajmi i ndarjes. Kėshtu ajo i shtohet listės sė personazheve publikė, qė kanė pėsuar ndarje gjatė vitit 2007.

Ingrit Gjoni ndahet nga i fejuari pas dy vitesh bashkėjetesė
Edhe pėr Ingrit Gjonin, viti 2007 ka shėnuar ndarje.Kėngėtarja i ka dhėnė fund lidhjes pas dy vitesh bashkėjetesė.Ky ishte njė vendim tėrėsisht i saji dhe ka qenė ajo, qė ka vendosur tė mbyllė kėtė marrėdhėnie duke mos dhėnė shumė komente pėr mediat, madje duke u pėrpjekur ta mbante sekret, por pa ia arritur. Me sa duket, pas dy vitesh jetesė sė bashku Enea dhe Ingriti kanė gjetur tek njėri-tjetri shumė gjėra, qė i ndajnė dhe qė ndoshta nuk i kishin njohur mė parė. Pėr kėtė arsye kėngėtarja ka marrė vendimin qė t’i japė fund kėsaj lidhjeje duke u pėrpjekur njėkohėsisht, qė ky lajm tė kalonte nė heshtje dhe pa dhėnė komente rreth shkaqeve. Edhe pse ka kaluar njė kohė e gjatė, qė nga ai moment duket se deri tani nė jetėn private tė Ingritit nuk ėshtė shfaqur asnjė mashkull. Tė shohim ēdo tė ndodhė nė kėtė vit tė ri.

Albėrie Hadėrgjonaj divorcohet
E ndėrsa nė verėn e vitit 2007, Albėrie Hadėrgjonaj jetoi njė moment tė bukur, atė tė rikthimit tė bashkėshortit nė shtėpi, mė pas gjėrat nuk do tė shkonin aq mbarė.Pak muaj mė pas, kėngėtarja do tė deklaronte divorcin. Ajo dhe Mentori mėsohet se u ndanė vetėm disa muaj pas daljes sė tij nga burgu, ndėrsa asnjėherė nuk janė folur pėr motivet konkrete, duke e konsideruar si njė lidhje tė ftohur. Gjithsesi tani dy vajzat e kėngėtares vazhdojnė tė jetojnė me tė ėmėn, ndėrsa Mentori jo. Na mbetet tė kujtojmė shprehjen e Mentorit nė ditėt e para pas daljes nga burgu, se “Pjesa mė e vėshtirė ka qenė pėr Albėrien”, e cila tashmė pas viteve tė gjata tė pritjes, vazhdon tė jetė vetėm.

Rovena Stefa ndahet nga i dashuri
I dashuri i saj ishte njė shqiptar nga Maqedonia. Por edhe lidhjes sė Rovena Stefės me tė i erdhi fundi, vetėm pak kohė pėrpara ndėrrimit tė viteve. Megjithatė mėsojmė se kėngėtarja dhe ish-i i saj kanė ruajtur relata shoqėrore.

Fjodora Fjora i jep fund lidhjes 9-vjeēare
Lidhjes sė saj 9-vjeēare Fjodora Fjora i ka dhėnė fund gjatė vitit 2007. Pikėrisht nė fillim tė stinės sė nxehtė nė faqet rozė tė mediave shqiptare u publikua lajmi i ndarjes sė gazetares Fjora nga i dashuri i saj. Ndonėse u pėrpoq ta mbante larg vėmendjes sė mediave kėtė aspekt tė jetės sė saj private, duket se Fjodora nuk arriti t’ia dilte dot mbanė. E megjithėse qė nga stina e verės kanė kaluar disa muaj, duket se nė jetėn e Fjodorės ende nuk ėshtė shfaqur njė lidhje e re.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Tė gjitha divorcet e personazheve VIP gjatė vitit 2007
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: