Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hudson e shqetėsuar nga fotografėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hudson e shqetėsuar nga fotografėt   5/1/2008, 17:39

Aktorja simpatike, Kate Hudson, thotė se ėshtė mjaft e shqetėsuar nga fotografėt, tė cilėt e ndjekin atė nė ēdo hap. Ajo ka thėnė se ata e pengojnė tė zhvillojė jetėn normale, porse kurrė nuk i kanė shkaktuar ndonjė problem tė madh.
Bukuroshja rrethohet nga paparacė tė padėshirueshėm kudo qė lėviz jashtė shtėpisė sė saj, por thotė se ata kurrė nuk e kanė tepruar duke i shkaktuar ndonjė dėm.

“Mesatarisht gjatė njė jave, tė themi se ndiqem afro katėr nga shtatė ditėt e javės. Madje nuk jam aq skandaloze. Dua tė them se kurrė nuk do tė mė shihni tė dehur dhe pėrtokė. Nuk jam e tillė”, ka thėnė Hudson.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Hudson e shqetėsuar nga fotografėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: