Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alketa Vejsiu me Grabockėn nė TV Klan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Alketa Vejsiu me Grabockėn nė TV Klan   5/1/2008, 17:38

Se ēfarė do tė jetė saktėsisht projekti qė do tė rikthejė nė ekran Alketa Vejsiun, duket se nuk ėshtė vizionuar akoma nė dosjet e regjisores Vera Grabocka. Por, njė gjė ėshtė e qartė tashmė: do tė jetė njė program i pėrjavshėm nė TV Klan, qė mendohet tė nisė nė muajin shkurt.
Ndėrkohė stafi i ngushtė i Grabockės e ka nisur punėn pėr tė konkretizuar kėtė projekt qė mendohet tė jetė njė gėrshetim i emisionit “SOS” - qė ėshtė transmetuar pėr shumė kohė nė Vizion Plus – dhe emisionit tė njohur italian “C’e posta per te”.

Me sa duket regjisorja ka vendosur tė shkėputet disi nga spektaklet e bukurisė apo dhe nga koncertet gala, pėr tė realizuar njė emision mė popullor, ku protagonistė do tė jenė njerėzit e thjeshtė sa me hallet aq edhe me historitė e tyre rozė.

Ndaj dhe prezantuesja e saj e preferuar, Alketa Vejsiu, mendohet tė shfaqet me njė rol krejt ndryshe nga gjithė herėt e tjera.

Nuk dihet ende se si - pėrderisa formati ėshtė ende njė ide e pashtjelluar - por kontakti me njerėzit e thjeshtė do t’i kėrkojė Alketės njė prezantim ndryshe, njė profil paksa mė tė pjekur se te spektaklet qė ajo ka drejtuar deri mė tash.

Profil qė tani mė mirė se kurrė mė parė, ajo mund ta krijojė fare mirė: sepse tani ajo ėshtė njė mami Alketa, me kėmbėt nė tokė qė i kupton shumė mė mirė – nga ē’mund t’i kuptonte mė parė - problemet e vėrteta tė njerėzve.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Alketa Vejsiu me Grabockėn nė TV Klan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: