Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dita Von Teese nudo pėr Playboy

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dita Von Teese nudo pėr Playboy   5/1/2008, 17:37

Ėshtė e pamundur qė kur zhvishet mbretėresha e burlesque, Dita Von Teese, tė rrish indiferent, sidomos kur pozon nudo nė njė revistė si Playboy e pėrsėri nuk duket aspak vulgare.
Tashmė ish-zonja Manson ėshtė protagonistja e numrit tė fundit tė Playboyt, edicioni i Spanjės dhe mes xhixhave dhe teminave shkėlqen si zakonisht.

E ndoshta pėr momentin nuk ekziston njė yll tjetėr qė tė arrijė tė realizojė foto kaq tė bukura dhe fantastike e qė mbi tė gjitha nuk reklamon njė gjoks fals po natyral si Dita Von Teese.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Dita Von Teese nudo pėr Playboy
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: