Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan ka mbetur trokė – huazon para nga miqtė e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lohan ka mbetur trokė – huazon para nga miqtė e saj   5/1/2008, 17:36

Megjithėse konsiderohet si njė prej aktoreve mė tė paguara nė Hollywood, Lindsay Lohan, ka mbetur trokė. Ajo ka shpenzuar gjithė pasurinė e saj prej 7 milionė dollarėsh nė drogė, alkool dhe rehabilitim – ndėrsa tash ėshtė detyruar tė marrė para hua nga miqtė e saj.
“Lindsay haptas ka kėrkuar lėmoshė nga miqtė e saj – pasi qė nuk i ka mbetur asgjė pėr tė shpenzuar”, ka thėnė njė burim i afėrt me aktoren.

Harxhimet ekstreme tė aktores nė argėtime, thuhet se kanė pėrfshirė madje njė shumė prej 1 milionė dollarėsh pėr vetėm njė faturė nė hotel. Ndėrsa sė fundi thuhet se ajo ka shpenzuar mė shumė se 137 mijė dollarė pėr rehabilitimin e saj.

Lindsay po ashtu mendohet se ka harxhuar mbi 1 milionė dollarė nė veshje dhe 500 mijė dollarė nė ahengje tė ndryshme, dhe 70 mijė tė tjera nė sallonet e bukurisė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lohan ka mbetur trokė – huazon para nga miqtė e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: