Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beyonce fillon planifikimin e martesės me Jay-Z

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Beyonce fillon planifikimin e martesės me Jay-Z   5/1/2008, 17:35

Beyonce Knowles mė nė fund ia ka mbushur mendjen tė dashurit tė saj, Jay-Z, qė tė martohen. Martesa, sipas mediave amerikane, pritet tė zhvillohet nė qytetin e New Yorkut.
Sipas burimeve tė afėrta me ēiftin, i cili u fejua nė vitin 2006, reperi Jay-Z ka qenė shkaktari pse martesa e tyre ėshtė shtyrė deri mė tash. Mirėpo sipas tabloidit “Globe”, ai tashmė ka ndryshuar mendje dhe atė gjatė njė udhėtimi nė Francė.

“Njė kohė Beyonce dėshironte njė martesė tė madhe pėrrallore, por ajo tash ka ndryshuar mendim dhe dėshiron njė ndejė tė vogėl nė New York. Pėr momentin ajo ka dy opsione, hotelin Peninsula ose Carlyle”, ka thėnė njė burim i afėrt me kėngėtaren.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Beyonce fillon planifikimin e martesės me Jay-Z
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: