Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Anne “ambasadore” e kozmetike Lancome”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Anne “ambasadore” e kozmetike Lancome”   5/1/2008, 17:34

Pas spekulimeve disamuajshe, aktorja amerikane Anne Hathaway mė nė fund ėshtė bėrė “ambasadore” e ndėrmarrjes kozmetike “Lancome”.


25 vjeēja do tė jetė fytyra e parfumit tė ri tė Lancome, i cili ende s’ka dalė nė treg, duke e reklamuar atė nė reklama televizive dhe nė mediat e shtypura.
“Anne Hathaway ėshtė njė femėr e re e mrekullueshme qė mishėron feminitetin modern”, ka deklaruar presidenti i “Lancome”, Odile Roujol. Karriera e re e Hathaway do tė fillojė nga shtatori i vitit 2008.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Anne “ambasadore” e kozmetike Lancome”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: