Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Prezantohet AdmiraL

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Prezantohet AdmiraL   4/1/2008, 22:37

1. Si quheni? AdmiraL (te pakten ashtu me njohin te gjith)
2. Sa vjeqar jeni? 99
3. Ku banoni? Do ju Tregoj Me vone
4. Ku keni lindur? Ne Spital
5. Gjendja juaj shoqerore, beqar, i martuar, i divorcuar etj..? Stergjysh
6. Qfare shkolle keni mbaruar? Shkollen e mesme te Arhitektures
7. Qfare shkolle po ndiqni? Shkollen e lart ose Fakulltet
8. Qfare profesioni keni? Te shoh vajza
9. Qfare hobi keni? Te luaj Basket
10.Dėshirat dhe ėndėrrat tuaja? Ta shetis Boten
11.Qfare ju pelqen tė vizitoni nė kėtė forum? Gjithqka
12.Kėnd dota pershendetni mė me kėnaqesi? Te gjth qe me duan edhe me pershendesin

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Prezantohet AdmiraL   7/3/2008, 11:28

AdmiraL loqk valla teper bukur je Prezantu :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Prezantohet AdmiraL
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: