Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Heigl dėshiron gjashtė fėmijė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Heigl dėshiron gjashtė fėmijė   4/1/2008, 04:32

Aktorja Katherine Heigl, e cila u martua dy javė mė parė me Josh Kelley, planifikon qė, qysh nė vitin e ardhshėm, tė marrė pushim nga aktrimi dhe tė fillojė njė familje tė madhe.
Heigl 29-vjeēare ka thėnė se do tė dėshironte t'i ketė pesė ose gjashtė fėmijė dhe se mezi pret tė jetė nėnė.

Ajo ka thėnė: “Do tė dėshiroja qė seriozisht tė filloj familjen gjatė vitit tė ardhshėm, por Josh mendon se duhen edhe dy vite tjera, dhe mbase do tė mbetet pas njė viti e gjysmė. Jam mjaft e nxitur tė kem familje tė madhe. Planifikoj pesė ose gjashtė fėmijė”, tha ajo.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Heigl dėshiron gjashtė fėmijė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: