Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sean Penn kryetar i jurisė nė Festivalin e Cannes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Sean Penn kryetar i jurisė nė Festivalin e Cannes   4/1/2008, 04:31

Pėr kryetar tė jurisė nė Festivalin e 61-tė tė Filmit nė Cannes, ėshtė pėrzgjedhur aktori Sean Penn. Aktrimi i shkėlqyeshėm dhe kualitetet e tij si regjisor, kanė qenė arsye tė mjaftueshme qė ai tė zgjidhej nė kėtė detyrė.
Aktori dhe regjisori amerikan, Sean Penn, pėr shpėrblimet e kėtij festivali do tė diskutojė nga data 14 deri mė 25 maj, kur edhe mbahet ky manifestim i madh i kinematografisė botėrore.
"Festivali i Cannes njė kohė tė gjatė ka qenė vend kryesor pėr zbulimin e risive nė produksionin filmik. Mė vjen mirė qė do tė marr pjesė nė tė, dhe atė si kryetar i jurisė", ka komentuar aktori i famshėm.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Sean Penn kryetar i jurisė nė Festivalin e Cannes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: