Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Knightley: Dikur do t’i kthehem universitetit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Knightley: Dikur do t’i kthehem universitetit   4/1/2008, 04:30

Aktorja seksipile, Keira Knightley, qysh tash ka filluar tė mendoj pėr pleqėrinė e saj. 22-vjeēarja ėshtė e vetėdijshme se interesimi pėr tė si aktore, me kalimin e kohės, do tė venitet, andaj ka bėrė tė ditur se planifikon tė vazhdojė shkollimin e saj
Knightley ka thėnė se dikur do ta zgjedh njė profesion tjetėr – tė cilin do ta studioj nė ndonjė kolegj – mirėpo ka thėnė se aktrimi i sjell shumė kėnaqėsi nė jetė.
“Mendoj se aktrimi ėshtė njė profesion i cili zhvillohet dhe humbet brenda momentit... dhe mu pėr kėtė gjė mė tėrheq shumė. Nuk do tė zgjasė pėrgjithmonė, prandaj nė njė aspekt do tė duhet tė lėviz dhe tė gjej diēka tjetėr, qė do tė mė pėlqejė”, ka thėnė ajo pėr revistėn OK.
Nuk e kam gjetur se ēfarė do tė mund tė jetė, por kur ta kuptoj do tė kthehem nė universitet, do tė studioj diēka dhe do ta pėrfundoj”, ka shtuar ajo.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Knightley: Dikur do t’i kthehem universitetit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: