Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Holmes dhe Aguilera bashkojnė forcat nė film

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Holmes dhe Aguilera bashkojnė forcat nė film   4/1/2008, 04:29

Aktorja Katie Holmes dhe kėngėtarja, Christina Aguilera, kanė arritur marrėveshje qė sė bashku tė jenė pjesė e njė film tė ri, tė titulluar "Humboldt Park".
Filmi “Humboldt Park”, ėshtė njė dramė familjare, qė do tė fillojė tė xhirohet gjatė muajit shkurt, vetėm njė javė pasi qė kėngėtarja ta nxjerrė nė jetė fėmijėn e saj tė parė.
Njė burim ka thėnė: “Holmes pėrpiqet tė tregojė se ajo mund tė bėjė filma shumė mė tė mirė”, dhe fakti qė do tė aktrojė krahas Aguileras, “tregon se ajo dėshiron tė marrė rreziqe mbi vete”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Holmes dhe Aguilera bashkojnė forcat nė film
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: