Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tyra Banks dėshiron tė adoptojė fėmijė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tyra Banks dėshiron tė adoptojė fėmijė   3/1/2008, 19:58

Tyra Banks (34), ish-supermodele, ka bėrė tė ditur se nė njė tė ardhme tė afėrt do tė adoptojė njė fėmijė.

Pas karrierės nė fushėn e modės, Tyra ėshtė bėrė drejtuese e shout tė njohur “America’s Next Top Model”.
“Dėshiroj ta adoptoj njė fėmijė tė moshės 9- vjeēare. Kam njė lidhshmėri me fėmijėt dhe konsideroj se ajo duhet tė vijė nga brendia pėr tė qenė sa mė e afėrt”, ėshtė shprehur Tyra. Nėse adopton fėmijė, ajo do t`u bashkohet kolegėve tė saj Sharon Stone, Madonna dhe Angeline Jolie.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Tyra Banks dėshiron tė adoptojė fėmijė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: