Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hilton rrėmben ish-bashkėshortin e Spearsit, Federline

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hilton rrėmben ish-bashkėshortin e Spearsit, Federline   3/1/2008, 19:57

Pasanikja e Hollywoodit, Paris Hilton, prapė nuk po rri rehat. Sė fundi, sipas mediave amerikane, ajo ėshtė hedhur nė pėrqafim tė ish-bashkėshortit tė kėngėtares Britney Spears, Kevin Federline.
Hilton, e cila vetėm njė vit mė parė kishte filluar tė shoqėrohej me problematikėn Britney, ėshtė parė duke kaluar ēaste goxha “intime” me Kevinin, nė njė klub tė natės nė Los Angeles.
“Pa dyshim qė Paris dhe Kevin dukeshin tė lumtur. Ai tėrė kohėn e pėrqafonte dhe e puthte, ku herė pas herė i pėshpėriste nė vesh”, ka thėnė njė burim i afėrt me ngjarjen.
Sidoqoftė, kjo nuk ėshtė hera e parė qė Britney ėshtė tradhtuar nga miket e saja. Mė herėt, aktorja Lindsay Lohan kishte kaluar ēaste tė hareshme me ish tė dashurin e saj, regjisorin, J.R. Rotem.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Hilton rrėmben ish-bashkėshortin e Spearsit, Federline
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: