Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paul McCartney nė telashe me zemėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Paul McCartney nė telashe me zemėr   3/1/2008, 19:57

Frontmeni i bendit legjendar, Beatles, Sir Paul McCartney, nuk ka qenė nė top-formė gjatė vitit tė kaluar. Mediat kanė zbuluar se 65-vjeēari McCartney i ėshtė nėnshtruar njė operacion tė fshehtė nė zemėr, gjatė vjeshtės tė vitit tė kaluar.
McCartney nė atė kohė ka lėnguar nga angioplastia koronare, ka bėrė tė ditur njė burim i afėrt me kėngėtarin. ”Paul ka sqaruar se nuk ndihej mirė dhe ka vizituar specialistin Harley Street, nė Klinikėn e Londrės. Pas kryerjes sė kontrollit u mor vendimi qė ai tė operohet. Paul ka bėrė angioplasti nė njė spital privat. Ka qenė gjė e zakonshme, megjithatė ēdo ndėrhyrje nė zemėr ėshtė gjė e madhe”, ka thėnė ky burim.
Ndėrkaq zėdhėnėsi i McCartneyt e ka pėrshkruar kėtė intervenim kirurgjik si njė “operacion i thjeshtė mjekėsor”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Paul McCartney nė telashe me zemėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: