Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Murphy kurorėzoi dashurinė me Tracey Edmonds

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Murphy kurorėzoi dashurinė me Tracey Edmonds   3/1/2008, 19:56

Eddie Murphy e ka nisur mbarė kėtė vit. Natėn mė tė hareshme tė vitit ai e ka shfrytėzuar pėr t’u martuar me producenten, Tracey Edmonds.
Ēifti i ka shkėmbyer unazat tė martėn nė njė ishull privat nė Bora Bora, nė praninė e njė numri tė vogėl tė familjarėve, miqve e shokėve, ka bėrė tė ditur revista People.
Murphy dhe Edmonds kanė filluar lidhjen e tyre nė vjeshtėn e vitit 2006, ndėrsa janė fejuar nė korrik tė vitit tė kaluar
Murphy, 46-vjeēar, ka pesė fėmijė nga martesa e tij me, Nicole Mitchell Murphy, nga e cila ėshtė divorcuar nė vitin 2005. Ai po ashtu ka njė vajzė nga afera e tij me kėngėtaren e bendit Spice Girls, Melanie Brown.
Edmonds, 40-vjeēare, ka dy djem nga martesa e saj 13-vjeēare me kėngėtarin, Kenneth "Babyface" Edmonds.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Murphy kurorėzoi dashurinė me Tracey Edmonds
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: