Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Valeriona e Edoardo, sė bashku per passion

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Valeriona e Edoardo, sė bashku per passion   31/12/2007, 15:44

Valeria Marini, biondja “burrosa” e botės sė showbiz-it italian po jeton njė raport pasioni me Edoardo Costa, njė nga mė tėrheqėsit e televizionit italian. Showgirl-ia e stilistja ka rrėfyer pėr tė pėrjavshmen “Chi” se: “Me Edo po jetoj njė marrėdhėnie pasionale prej kohėsh. Mė pėlqen dhe argėtohemi, - ka shpjeguar Valeria, – kemi njė raport tė lirė. Nuk jemi xheloz as unė as ai. Prandaj kur shihemi dhe flasim ndihemi mirė me njėritjetrin”.
Tė dy ata u fotografuan fillimisht nga paparacėt, mė pas nisėn fjalėt pėr njė lidhje mes tyre dhe ja tani vetė bukuroshja Marini, e pohon, ndėrkohė qė flitet se ajo ėshtė shtatzėnė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Valeriona e Edoardo, sė bashku per passion
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: