Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjyshi Hilton dėshpėron mbesat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gjyshi Hilton dėshpėron mbesat   31/12/2007, 15:43

Paris Hilton duket se nuk ka kaluar Krishtlindje tė lumtura.
Nėn bredhin e dhuratave, biondina nė kėtė rast ishpasanikja ka gjetur njė lajm tė keq. Gjyshi Barron, patriarku i familjes sė famshme ka vendosur tė dhurojė 97 pėr qind tė pasurisė sė tij (me vlerė 2,3 miliardė dollarė) Fondazionit Conrad Hilton, i krijuar nga i ati i tij, duke lėnė kėshtu me gojė hapur dy mbesat e tij, Paris e Nicky.
Lajmin e ka dhėnė vetė
Hilton me njė e-mail pėr revistėn “Fortune”. Njė ndėshkim aspak i vogėl pėr Paris, i cili qysh me futjen e saj nė burg kishte anuluar 60 milionė pėr tė. E nė kėtė rast, gjyshi i ka dhėnė asaj ndėshkimin mė tė pa pritur duke e lėnė me gojė hapur.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Gjyshi Hilton dėshpėron mbesat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: