Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 T.A.T.U. Topless shtatezene

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: T.A.T.U. Topless shtatezene   31/12/2007, 15:41

Pėr prezantimin e “Waste Management”, qė do tė publikohet nė vitin 2008, dy kėngėtaret ruse, Lena Katina dhe Julia Volkova, tė njohura nė gjithė botėn si grupi T.A.T.U., po shfrytėzojnė tė gjitha armėt qė ato posedojnė. Pas lanēimit tė singėllit “Beliy Plaschik (White Robe)”, nė tė cilin Volkova shtatzėnė ndėshkohet, pikėrisht ajo nė edicionin e fundit tė ruses “Maxim” ka pozuar topless dhe me barkun shtatzėnė, e pėrqafuar nga kolegia e saj, edhe ajo me bikini. Do tė mjaftojė zhveshja e tyre nė shitjen e albumit?!Le te shpresojme se po!


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
T.A.T.U. Topless shtatezene
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: