Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Iken Ermali,vjen Flori - Bashkohen The Dreams

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Iken Ermali,vjen Flori - Bashkohen The Dreams   31/12/2007, 15:40

Flori,Soni dhe Eriosti te cilet ne fund te viteve ’90 u bene te njohur ne Shqiperi nen emrin “The Dreams” do te bashkohen edhe nje here per te provuar suksesin ne grup ose thjesht…per qejf. Ne fshehtesi, ata kane perfunduar jo vetem kengen qe do ti riktheje ne tregun muzikor shqiptar,por edhe videoklipin per kete kenge,tekstin e te ciles e ka shkruar Getoari, yep ai Getoari! “The Dreams” i kane treguar gazetes “Koha Jone” se ende nuk dine nese ky bashkepunim do te vazhdoje me tej apo nese eshte thjesht nje kenge per te kujtuar kohet e vjetra.Jo se ne po i besojme,por…ani! Ermal Mamaqi, i cili ju bashkangjit grupit, pas largimit te Florit,nuk merr pjese ne bashkepunimin e ri te “The Dreams”.Po ashtu si Flori dikur, dhe ai pas suksesit me grupin, u largua per te realizuar projektet e tij personale.Kenga titullohet “Dedikuar nenes”, nje zgjedhje pak e cuditshme per rikthimin e nje grupi,por aja cka po mendoj une eshte nese kjo do te thote se do ribashkohen dhe “Spirit Voice”? Ua mami Top Albaniaaa!


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Iken Ermali,vjen Flori - Bashkohen The Dreams
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: