Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dikush ta rruaj Shpatin!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dikush ta rruaj Shpatin!   31/12/2007, 15:33

OhKay! Moda me e fundit per meshkujt ne Maqedoni eshte kostumi i bardhe.Shpati,Berkani e disa te tjere jane pare ne programet e fundvitit ne te bardha…ne te bardha veshur oooo! E kush do ta kishte menduar se stili majamez lol i “Scarface” do rikthehej serisht ne 2008.Harrojeni kostumin,po Shpatin cfare e ka zene? Nuk ka me brisqe ne Maqedoni qe djali po na del ne tv i parruajtur.Ncuq Ncuq! Se tash e ka nje modele yll, kjo nuk do thote me ja var vetes e me zhgenjy fansat,ndaj per vit te ri babgjyshit po i kerkona jo vec me e rrujt Shpatin,por ene me ja heq prej komes ato Timberlenda.Se pop e kepuce ndertimi…kuku shume larg eh?


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Dikush ta rruaj Shpatin!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: