Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dhjetėshja e artė e kinematografisė nė vitin 2007

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dhjetėshja e artė e kinematografisė nė vitin 2007   31/12/2007, 15:17

Prej roleve tė vogla deri tė ndoshta rolet e tyre jetėsore – janė 10 yje qė kanė shėnuar vitin 2007 nė fushėn e kinematografisė. Ja dhe pse....

Jessica Alba

Alba gjatė kėtij viti ka mundur tė jetė ēdo gjė pos “Gruas sė padukshme”(Invisible Woman). Ajo ėshtė paraqitur nė njė mori filmash si Fantastic Four, pastaj nė komedinė, Good Luck Chuck, dhe trilerin, Awake.

Megan Fox

Derisa i kanė shikuar veturat duke u shndėrruar nė robotė – shumė adhurues tė filmit kanė thėnė se efekti mė “special” i filmit Transformers, ishte vetė 21-vjeēarja, Megan Fox.

Emma Watson


Emma i kishte brengosur bukur shumė adhuruesit e saj, kur ishte hamendur pėr tė marrė pjesė nė dy filmat e fundit pėr magjistarin, Harry Potter. Fatmirėsisht, ajo ka vendosur qė t’i mbetej besnik kėsaj serie tė suksesshme tė filmave.

Jessica Biel

Gjatė vitit 2007, bukuroshja Jessica Biel zgjeroi bagazhin e saj kinematografik edhe me dramėn pėr luftėn nė Irak, Home of the Brave, mirėpo suksesi i saj mė i madh ishte roli nėn petkun e maces, I Now Pronounce You Chuck & Larry.

Aishwarya Rai

Ēfarė tė thuhet pėr njė femėr, tė cilėn ende e pėrcjellė titulli – Femra mė e bukur nė botė? Pas sukseseve nė Bollywood, ajo ka depėrtuar edhe nė Hollywood, nė filmin e saj tė parė amerikan, The Last Legion.

Angelina Jolie

Jolie ka qenė nė ballinat e revistave dhe protagoniste kryesore e lajmeve, jo pėr shkak tė aktrimit – por mė shumė pėr shkak tė angazhimit tė saj familjar. Megjithatė, nuk duhet harruar se ajo ka marrė shpėrblimin Golden Globe, pėr rolin e saj nė filmin, A Mighty Heart, ndėrsa ėshtė lavdėruar pėr paraqitjen nė filmin tjetėr, Beowulf.

Shia LaBeouf

Ish-ylli fėmijė i kinematografisė, Shia LaBeouf, ka dėshmuar se e ka vendin nė mesin e yjeve tė rritur tė Hollywoodit. Aktrimi i saj nė trilerin, Disturbia, dhe mė pas edhe nė Transformers, nuk ka mbetur pa u vėrejtur nga kritika e kinematografisė.

Scarlett Johansson

Kjo aktore ka hyrė nė vitin 2007, si femra mė e bukur nė planet, e shpallur nga revista, Esquire. Scarlett me sukses ėshtė paraqitur edhe nė adaptimin filmik tė romanit, The Nanny Diaries.

Lena Headey

Bukuroshja britanike, Lena Headey, shumė shpejt ka pushtuar zemrat e amerikanėve. Ajo ėshtė dėshmuar me rolin e saj nė filmin epik, 300.

Daniel Radcliffe

Nė mesin e dhjetėshes sė artė tė kinematografisė – ku shumica janė femra – ka depėrtuar edhe djaloshi i magjishėm, qė portretizon magjistarin e vogėl, Harry Potter, aktori Daniel Radcliffe. Ai ėshtė dėshmuar nė filmin, The Order of the Phoenix, mirėpo vėmendjen e posaēme e ka fituar me paraqitjen e tij nudo, nė shfaqjen, "Equus".

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Dhjetėshja e artė e kinematografisė nė vitin 2007
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: