Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Surpriza, Shkurte Fejza, kėngėtarja mė e pėlqyer e muzikės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Surpriza, Shkurte Fejza, kėngėtarja mė e pėlqyer e muzikės   31/12/2007, 04:37

Tė shumtė janė emrat qė kanė lėnė shije tė mirė prej vitesh tek shqiptarėt, pėrsa i pėrket muzikės popullore. Njė mori kėngėsh, shumė albume, shumė koncerte tė realizuara, sukses i garantuar ‘live’ dhe njė karrierė e sigurtė. E ndėrsa zhviollohet njė sondazh i vogėl, me anė tė klikimeve nė internet, mėsojmė se kėngėtarja mė e preferuar dhe e pėlqyer e muzikės popullore nė Shqipėri, ėshtė Shkurte Fejza. Sic duket, tė rinjve shqiptarė (grupmosha qė navigon mė sė shumti nė internet) preferojnė llojin e kėngėve qė Fejza kėndon.
Nga sondazhi i zhvilluar, ajo ka marrė 132 vota, konkretisht 29.3%. Mė pas renditur nga klikimet vjen Poni me 98 vota dhe 21.8% klikime. Duke iu referuar pozicionimit nė internet lista vazhdon: Gili 14.4%, Eli Fara 6.9%, Artjola Toska 6.4%, Merita Halili 6%, Irma Libohova 3.1%, Valbona Mema 1.8%, Irini Qiriako 1.3%, Fitnete Rexha 1.1%, Mariola Kacani 0.9%.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Surpriza, Shkurte Fejza, kėngėtarja mė e pėlqyer e muzikės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: