Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Divorcet e fundit te ketij viti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Divorcet e fundit te ketij viti   31/12/2007, 04:32

Jo per te gjithe 2007 eshte mbyllur mire. Jane disa V.I.P-at qe gjate "07 paten probleme ne martesen e tyre, aq te renda sa i coi drejt nje divorci te pashmangshem. Dy Divorcet e fundit ishin ai i aktorit Sean Penn dhe i Marilyn Manson..
Sean Penn dhe Robin Wright jane ndare pas 11 vitesh. Nga bashkejetesa e tyre kane lindur dy djem njeri 16 vjec dhe tjetri 14. Pavaresisht se lidhja e tyre sentimentale nuk shkonte mire prej disa kohesh, ata kane punuar bashke per disa filma. Per Penn ky eshte divorci i dyte pas atij me Madonnen ne vitin 1989.
Sa i perket Manson, lajmi se ai do te ndahej nga Dita Von Teese dihej qe heret, por ai eshte zyrtarizuar vetem te shtunen (29 Dhjetor 2007). Vendimi eshte marre nga Gjykata e Larte e Los Angeles qe i ka kthyer statusin e beqarit te cmendurit te rockut. Tani Manson do te jete i lire te beje gili-vili me 19 vjecaren, aktoren Evan Rache Wood....
Shpresojme qe ky vit i ri te kete sa me pak divorce....
Hajt per Hajer

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Divorcet e fundit te ketij viti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: