Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Njė dashuri e re pėr Jennifer Anistonin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Njė dashuri e re pėr Jennifer Anistonin   31/12/2007, 04:31

Ēfarė kanė tė pėrbashkėt Brad Pitt, Vince Vaughn, Orlando Bloom, Charlie Schlatter, Daniel McDonald, Tate Donovan, Adam Duritz e Paul Sculfor? Asgjė, do thoshit. Pėrveē njė femre, qė quhet Jennifer Aniston.
Me Anistonin tė lartpėrmendurit kanė pasur njė histori, nė mos edhe ndonjė martesė si nė rastin e Brad Pittit, me tė cilin aktorja e “Friends” u martua nė vitin 2000 pas njė fejese, qė zgjati dy vjet e gjysmė.

Dhe qė nga ajo kohė jeta sentimentale e “tė varfrės” Jennifer, e braktisur pėr kolegen e saj, Angelina Jolie, ka qenė njė itinerar sa te njė mashkull sa tek njė tjetėr. Por kėtė herė ka ardhur momenti i shpėtimit: sipas tė pėrjavshmes “Star”, aktorja po del me modelin dhe aktorin Jason Lewis.

“Janė zbuluar se kanė njė mori gjėrash tė pėrbashkėta. Jason ėshtė i ēmendur pas Jenniferit”, ka thėnė njė mik i aktores.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Njė dashuri e re pėr Jennifer Anistonin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: