Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Martohen Eddie Murphy dhe Tracey Edmonds

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Martohen Eddie Murphy dhe Tracey Edmonds   31/12/2007, 04:30

Aktori komik Eddie Murphy, do tė martohet me tė fejuarėn e tij Tracey Edmonds gjatė kėtij vikendi nė South Pacific, siē bėn tė ditur njė burim i afėrm i aktorit. Burimi ka thėnė se ēifti dhe anėtarėt e familjes kanė arritur nė Tahiti gjatė sė premtes pėr njė martesė tė mbyllur pėr publikun.
Edmonds kishte zbuluar gjatė muajit tetor se ajo dhe Murphy planifikojnė tė martohen para fundit tė vitit 2007.

Ajo kishte thėnė se parashikon “njė ceremoni shumė intime”: “Martesa ime e radhės do tė jetė shumė mė e vogėl se e para”.

Murphy i propozoi martesė Tracey Edmonds gjatė muajit korrik tė kėtij viti, derisa ishin duke shikuar televizor.

Ajo ka thėnė se ai ka lėvizur rastėsisht dhe pastaj e ka befasuar duke i rėnė nė gjunjė dhe duke i kėrkuar dorėn.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Martohen Eddie Murphy dhe Tracey Edmonds
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: