Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ornela Bregu posesive nė dashuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ornela Bregu posesive nė dashuri   30/12/2007, 20:59

Imazhi i saj prej njė femre tė butė dhe tė brishtė duket se kėtė radhė ka marrė nota mė posesive. Prej vitesh e larguar nga skena muzikore Ornela Bregu i ėshtė rikthyer sėrish kėngės, por nė njė mėnyrė tjetėr. Jo nė skenė, por nė ekran. Pak ditė mė parė nė kanalin muzikor BBF ėshtė shfaqur klipi i ri kėngėtares dhe kėnga “Dashuri me patjetėr”. Me njė luk tepėr ndryshe nga sa e kemi parė zakonisht, Ornela Bregu vjen me njė kėngė qė e prezanton posesive edhe me ndjenjė.Nuk dimė nėse kjo ėshtė natyra e Ornelės, apo e autorit tė tekstit, megjithatė ky ėshtė njė imazh, tė cilin publiku deri mė sot nuk e ka njohur deri tani. Pėrveē veshjeve, njė pjesė tė tė cilave i kemi parė edhe tek “Tirana Fashion Week”, nuk mund tė themi nėse kjo dalje muzikore e Ornela Bregut do tė shoqėrohet edhe me tė tjera performanca apo ndoshta ky rikthim nė muzikė ishte thjesht njė pasion. E shkėputur nga skena dhe ekrani prej njė kohe tė gjatė, Ornela Bregu ėshtė impenjuar momentalisht me punėn e saj nė Qendrėn Ndėrkombėtare tė Kulturės. Pak kohė mė parė ajo u rishfaq edhe si prezantuese nė “Tirana Fashion Week”, ndėrsa nuk dihet nėse do tė ketė ndonjė impenjim tjetėr artistik mė serioz.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ornela Bregu posesive nė dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: