Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arbana Osmani shumė e kėnaqur si drejtuese e Big brother

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Arbana Osmani shumė e kėnaqur si drejtuese e Big brother   30/12/2007, 20:58

Kur shkruam se Arbana Osmani ishte kandidatura mė e mundshme dhe mė e pranueshme pėr tė drejtuar “Big brother” nė Shqipėri, me siguri nuk gabuam. Jo vetėm pėr faktin, qė informacionet jozyrtare brenda “Top Channel” ishin tė besueshme, por edhe pse prezantuesja e suksesshme e disa spektakleve ishte mundėsia mė e mirė pėr tė qenė drejtuese e “Big brother”. Tashmė emri i Arbana Osmanit ėshtė zyrtarizuar nga drejtuesit e “Top Channel”.Dhe ajo ndjehet shumė e kėnaqur pėr kėtė mundėsi, qė i ėshtė dhėnė. “Jam shumė e kėnaqur”, vetėm kaq mund tė them, pohon ajo.


Njė prej shfaqjeve mė tė ndjekura nė llojin e vet, kudo nė botė “Big brother” vjen pėr herė tė parė nė Shqipėri, nėn drejtimin e njė stafi holandez nė bashkėpunim me “Top Channel”. Edhe pse ende nuk jepet njė datė e saktė pėr nisjen e kėtij reallity- show besohet se ai dotė jetė nė ekran nė fillim tė vitit tė ardhshėm. Duke besuar nė suksesin e kėtij formati nė shumė prej vendeve tė Evropės Perėndimore ku ėshtė aplikuar deri tani, besojmė se do tė jetė i tillė edhe nė Shqipėri. Tė mos harrojmė pastaj, qė pėr fituesin ėshtė vėnė nė dispozicion njė shumė e konsiderueshme parash.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Arbana Osmani shumė e kėnaqur si drejtuese e Big brother
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: