Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vesa Luma ndryshon stil

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vesa Luma ndryshon stil   30/12/2007, 20:56

Vajza e ėmbėl bionde, qė ėshtė bėrė e njohur nė Shqipėri falė pjesėmarrjes sė saj nė spektaklin “Ethet…” duket se ka vendosur tė ndryshojė stil. Dhe jo vetėm nė mėnyrėn e saj tė prezantimit nė skenė, por edhe nė pamje. Ndonėse gjithmonė, qė nga dalja e saj e parė ka qenė me flokėt e verdha kėtė radhė Vesa Luma e ka errėsuar paksa ngjyrėn e tyre, gjė qė realisht ka egėrsuar disi edhe portretin e saj. E megjithatė duke qenė se ekrani kėrkon vazhdimisht ndryshime gjithēka ėshtė e pranueshme. Por pėrveē pamjes, siē e thamė kohėt e fundit Vesa ka ndryshuar edhe mėnyrėn e tė kėnduarit. Baladat e qeta apo kėngėt e gėzueshme, tashmė ia kanė lėnė vendin kėngėve ritmike,nė tė cilat Vesa, tashmė“si njė zonjushė e pjekur nuk ngurron tė nxjerrė nė pah edhe hiret e saj
femėrore.


Eshtė pak a shumė e tillė edhe kėnga esaj e fundit e prezantuar nė kanalet muzikore dhe e shoqėruar edhe me njė videoklip tepėr interesant.Me imazhin e saj tė ri kėngėtarja ėshtė prezantuar kėtė vit edhe nė festivalin e kėngės nė RTSH. Ndonėse Vesa ka tashmė shumė fansa nė Shqipėri dhe ēdo pjesėmarrje e saj nė aktivitetet tona muzikore ka rezultuar e suksesshme, kėtė radhė ndodhi ndryshe. Kėngėtarja kosovare me pėrvojė edhe nė ekran, kėtė radhė nuk mundi tė hynte as nė natėn finale. E megjithatė ky fakt, jo vetėm qė nuk i zbeh vlerat e saj vokale, por nuk i largon as fansat e kėngėtares.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Vesa Luma ndryshon stil
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: