Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tė vishesh me lėkurė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tė vishesh me lėkurė   30/12/2007, 17:12

Nuk ka mė dyshime. Ėshtė njė nga tendencat mė tė forta. Vėrtet e rikthyer nga e kaluara, por qė duket se do tė vazhdojė tė rezistojė ende. Tendenca “animal print” ka pushtuar edhe kėtė vit pasarelat vjeshtė-dimėr. Qė nga palltot e trasha, kėpucėt, ēantat, aksesorėt, deri tek fustanet e mbrėmjes, qė duket se personazhet e njohur e kanė tė pamundur t’i rezistojnė, sidomos kur vjen puna pėr tė pozuar para aparatit.

Kombinohu

Mund tė vishet edhe gjatė ditės nė stilin casual, por mė sė shumti kėshillohet gjatė mbrėmjeve dhe rasteve tė veēanta. Tėrheq mė shumė vėmendjen dhe tė siguron njė look tėrėsisht tė ri.

Mos e tepro! Nėse zgjedh njė fustan, ose pallto, zbute pamjen. Mos zgjidh tė njėjtėn dizenjo edhe pėr kėpucėt edhe pėr ēantėn.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Tė vishesh me lėkurė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Moda & Estetika-
Kėrce tek: